Оголошення про намір здійснити коригування діючих

тарифів на послуги з централізоване водопостачання, водовідведення

              Підприємство «Червоноградводоканал» повідомляє про намір здійснити коригування діючих тарифів на послуги з централізованого водопостачання, водовідведення для споживачів приватного сектору, бюджетних підприємств та інших підприємств (крім підприємств,які розміщені в багатоповерхових будинках).

                                             Тарифи  на послуги  з постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньобудинкових систем) , а саме для споживачів багатоповерхових будинків залишаються без змін.

 Відповідно до п.7 Порядку формування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на формування житлово-комунальних послуг» від 1 червня 2011 року № 869, проводиться перерахунок тарифів шляхом  коригування лише тих складових частин структури тарифів за якими відбулися цінові зміни в бік збільшення.

Діючі тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення  для всіх категорій споживачів встановлені підприємству «Червоноградводоканал» рішенням виконавчого комітету Червоноградської міської ради № 155 від 30 серпня 2018 року, наступні::

- централізоване водопостачання –  10,06  грн. за 1 м. куб. з ПДВ;

- централізоване водовідведення  –  8,94  грн. за 1 м. куб. з ПДВ;

У зв’язку з тим, що з 1 січня 2019 року змінилася ціна на електроенергію, з 1 липня зросте прожитковий мінімум для працюючої категорії населення  ми вимушені коригувати діючі тарифи. Коригування діючих тарифів проводиться тільки зі складових витрат електроенергія та заробітна плата, обсяги інших витрат, пов’язаних із провадженням ліцензованої діяльності залишилися без змін.

        У діючих тарифах розрахунки витрат зі статті «Витрати на електроенергію»   вартість електроенергії становила  2,23473 грн./кВт. год  (без ПДВ), з 1 січня 2019 року –  2,39102 грн./кВт. год  (без ПДВ).

     Індекс зміни розміру вартості електроенергії 2,39102/2,23473 грн = 1,07

                   Зросли витрати на оплату праці (ріст прожиткового мінімуму та коефіцієнти співвідношень до заробітної плати ).
Заробітна плата врахована до тарифів в установленому порядку із  забезпеченням мінімальної заробітної плати та інших гарантій з оплати праці, передбачених законодавством, з урахуванням положень Територіальної та Галузевої угод, Колективного договору.
 

     Згідно поданих розрахунків, скореговані тарифи на централізоване водопостачання та водовідведення   складатимуть:

  централізоване водопостачання – 12,38 грн. за 1 м. куб. з ПДВ;

- централізоване водовідведення  –  12,14  грн. за 1 м. куб. з ПДВ;

      Пропозиції та зауваження щодо  встановлення шляхом коригування тарифів на послуги централізованого водопостачання, водовідведення приймаються протягом 10 календарних днів з дня опублікування цього  оголошення.

 

Адміністрація підприємства.