«Вода — основа життя» — цей вислів, що вже став банальним, останнім часом набуває нового значення. Мова йде про те, що вода як природне конденсоване середовище грає важливу роль в енерго-інформаційних, фізично-хімічних і біо-процесах, протікаючи у природі та організмі людини, забезпечуючи їх існування і взаємодію з оточуючим світом.
Вода— це основний мінерал, який визначає можливість існування всього живого на Землі і людини зокрема. Вода на нашій планеті займає виключне місце та відіграє особливу роль у житті людини.
            Прісна вода на планеті становить лише 3 % водних ресурсів Землі, а 97 % — це солоні океани та моря. Велика частина цієї води недоступна для людини. Вічні льодовики та сніги займають 68,7 % від трьох, ґрунтові води — 30 %, вічна мерзлота і підземна    крига — 1 %, а доступні людям річки, озера та болота — всього 0,3 % прісної води. Зауважимо, що для виготовлення однієї тонни сталі використовують 250 тонн води, а на ту ж кількість синтетичного волокна — до 5 тис. тонн. Щоб одержати один кілограм паперу, потрібно 700 л води. Для виробництва автомобіля води потрібно в 50 разів більше за його вагу. Щоб випатрати і заморозити курку, потрібно 25 л води. Головою Всесвітньої організації інтелектуальної власності було заявлено, що найближчим часом 200 млн людей на планеті зіштовхнуться з гострим дефіцитом води, а через 5–6 років дефіцит охопить 50 % населення планети.

          За даними ВОЗ (Всесвітньої організації здоров’я), більше 80 % захворювань — наслідок вживання неякісної питної води. Щорічно через це хворіє 500 млн людей, а помирає 25 млн, 5 млн із яких діти. Також варто зауважити, що стрімко скорочується тривалість життя людини. За останні три десятиліття — на 7 років. Якщо ці темпи не загальмувати, то прогнози залишаться невтішними.
             Вода потрібна для виробництва будь-якої продукції, тому промислові підприємства зазвичай зосереджені біля великих рік. Харчова промисловість витрачає не мало води. Велику кількість споживають електростанції, ще більше виливає сільське господарство. Орошення землі забирає левову частку світових запасів води. Новітня історія людства пов’язана з науково-технічним прогресом і екологічним регресом. Тому в сучасному світі поступ і процвітання науки пов’язані з джерелами водопостачання.

Вода- основна складова Природи.

   З кожним днем життя людини на Землі загострюється питанням якісної питної води, яким чином сучасні екологічні проблеми довкілля проявляються на біоенергоінформаційних властивостях води, зокрема на здоров’ї людини, яку питну воду повинна пити людина, щоб бути здоровою.

Людина повинна усвідомлювати, що основою всього на нашій землі є основний мінерал існування всього живого – це високоякісна, природна, структурно-упорядкована, біоенергоінформаційна питна вода.
Без питної води неможливо саме існування людини, тим більше нормальне функціонування її свідомості і підсвідомості.

Цікаві факти про воду

• Наразі 70 % поверхні Землі вкрито водою, а придатний до вживання тільки 1 % цієї води.

• 46 % всієї води Землі знаходиться в Тихому океані, в Атлантичному–23,9%, в Індійському–20,3%, а в Північному Льодовитому–3,7%.

• У склянці води міститься близько 8 септільйонів молекул.

• Морська вода замерзає при температурі –1,91 °C.

• У природі існує близько 1330 видів води.

• У середньому наш організм потребує 1,5–2 літри рідини надень.

• Вода допомагає понизити можливість серцевого нападу.

• Людський організм на 60–70 % складається з води, а дитячий–на 80 %. П’ятимісячний ембріон складається з води на 94%.

• За добу людина виділяє стільки тепла, що його вистачить, щоб довести до кипіння 33 літри крижаної води.

• ВАзербайджані є вода, уякій присутня велика кількість метану, тому якщо до неї піднести сірник, вона може спалахнути.

• Іноді вода замерзає при позитивній температурі.

• За даними ЮНЕСКО, найчистіша вода знаходиться у Фінляндії.

• Забруднені підземні води очищаються протягом декількох тисячоліть.

• Не можна кип'ятити воду більше одного разу, при повторному кип'ятінні виділяється діоксин–отруйна речовина, що викликає рак.

• Людина за своє життя випиває в середньому 35 тонн води.

За матеріалами сайту http://tut-cikavo.com/voda