Відкритий лист

 

Голові РО НПГУ м.Червонограда

В.В.Оніжуку

 

                    Ми, працівники «Водоканалу» обурені Вашим ганебним висловом ( «Щоб цей «Водоканал» здох) , який Ви висвітлили 2 жовтня на своїй сторінці у фейсбуці.

                       Цим висловом плюнули в обличчя працівникам, які за мізерну мінімальну заробітну плату щоденно ліквідовують аварійні ситуації, спричинені і в т.ч. підробкою шахт.

                        А вода «помаранчевий сік» - це наслідок ліквідації шахт. Проходить зміна хімічного складу води. Висока концентрація заліза у вихідній воді із свердловин спричиняє його накопичення у водомережі, що, у свою чергу, при аварійних ситуаціях, або найменшій зміні швидкості руху води, спричиняє вимивання продуктів окису заліза у розподільчу мережу і викликає погіршення якості води.

                           Займаючи таку посаду, Ви повинні знати, що тільки підприємства ДП «Львіввугілля» заборгували «Водоканалу» 5,9 млн.грн., крім цього, борги населення становлять 3,6 млн.грн.

За ці кошти скільки км. водогонів, яким вже більше 50 років зміг би замінити «Водоканал», закупити обеззалізуючу установку для покращення якості води?

                              Ви вимагаєте знизити ціни на послуги з водопостачання та водовідведення, ніби не знаєте те, що підвищення тарифів на воду зумовлене ростом цін на електроенергію, паливо-мастильні матеріали, обладнання, оплати податків і т.д.?

                             «Водоканал» дотації від держави не отримує, а функціонує за власні кошти, отримані від реалізації наданих послуг, які оплачуються споживачами не в повному обсязі.

                                Низька заробітна плата призвела до плинності кадрів, а ті, що залишилися, працюють практично без вихідних.

                                 Одночасно повідомляємо, що тариф на послуги з водопостачання та водовідведення у м.Червонограді є одним із середньо найнижчих по Львівській області.

 

 

Колектив підприємства